O Squish Bikes

SMART BIKES FOR LITTLE PEOPLE

Nasze rowery dziecięce zostały zaprojektowane z myślą by były lekkie, funkcjonalne i dawały wiele radości z jazdy!

Zachęcanie dziecka do jazdy rowerem może być czasami trudne, zwłaszcza, jeśli rower jest ciężki, zbyt duży i wyposażony w akcesoria trudne i skomplikowane w użyciu. Z rowerem Squish wszystkie te problemy masz z głowy. Stworzyliśmy prosty w użyciu, lekki rower, z którego dziecko może mieć naprawdę dużo frajdy.

Każdy model został dokładnie przemyślany, aby oferować perfekcyjnie dopasowane ramiona pedałów, klamki hamulca, opony, kierownicę i mostek.
Nie usłyszysz już więcej co chwilę „nie mogę zahamować !!” i nie zobaczysz nieszczęśliwej miny swojego dziecka! Wszystkie te specjalnie wybrane komponenty zamontowane są do naszych nowoczesnych i ultralekkich, potrójnie cieniowanych ram o geometrii dopasowanej do małego człowieka!

Squish należy do jednej z wiodących brytyjskich firm rowerowych, właścicieli firm Tandem Group Cycles prestiżowych brytyjskich marek rowerowych, takich jak: Dawes Cycles, Claud Butler, Falcon, Townsend, Eagle, Elswick, Boss, ProRider.

Marka i gama produktów Squish została zaprojektowana w centrali w Birmingham w Anglii. Tandem Group Cycles zespół entuzjastów jazdy na rowerze, którzy pracują w branży od wielu lat.

Mamy nadzieję, że znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na tej stronie, ale jeśli masz pytania dotyczące naszego asortymentu, potrzebujesz informacji o tym, który rower będzie pasował dla twojego dziecka lub chcesz tylko powiedzieć hej, możesz to zrobić korzystając z formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *